20.9.2017. GODINE ODIGRANA JE UTAKMICA IZMEĐU NK RUDAR MIHOVLJAN I U-19 REPREZENTACIJE HRVATSKE

U sklopu proslave 80 godišnjice postojanja mihovljanski županijski prvoligaš NK Rudar iz Mihovljana dana 20. 9. 2017. godine odigrao je utakmicu protiv reprezentacije Hrvatske U-19.

Prije početka utakmice, poklone domaćinima predali su Zorislav Srebrić u ime Hrvatskog nogometnog saveza i Stjepan Merkaš u ime Nogometnog saveza Krapinsko-zagorske županije. U prvom poluvremenu, protivnik hrvatskoj reprezentaciji bila je reprezentacija Nogometnog saveza Krapinsko-zagorske županije. U drugom poluvremenu protiv reprezentacije je zaigrala ekipa NK Rudara, koja je pružala odlični otpor. Susret je završio neriješeno 1:1.